Kim jesteśmy?

Tworzymy nowoczesną ofertę odpowiadającą na potrzeby współczesnej szkoły i każdego uczestnika procesu edukacyjnego. Jesteśmy liderem branży edukacyjnej w Polsce, który łączy doświadczenie z otwartością na nowości edukacyjne i wydawnicze, śledzimy trendy rynkowe i wykorzystujemy nowoczesne technologie.

Jak pracujemy?

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści i eksperci, ale również ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową. Cechuje nas różnorodność, a jednocześnie łączy poczucie uczestnictwa w tworzeniu wyjątkowych projektów edukacyjnych. Pracujemy, opierając się zarówno na sprawdzonych metodach nauczania, jak i na najnowszych trendach edukacyjnych. Budujemy doświadczone i profesjonalne zespoły, inspirujemy się wzajemnie i dzielimy wiedzą. Istotą naszej efektywności są dobra atmosfera i komunikacja.

Co WSiP nam oferuje?

Nasza firma ma siedzibę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy. Dajemy Pracownikom wybór formy zatrudnienia i oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Dbamy zarówno o naszych Pracowników, jak i o ich najbliższych. Zapewniamy korzystny abonament medyczny, dodatkowe ubezpieczenie i benefit sportowy.

Dlaczego warto być w grupie WSiP?

Lubimy swoją pracę! Codziennie zajmujemy się wyjątkowymi projektami, mamy realny wpływ na rozwój edukacji. Posługujemy się sprawdzonymi metodami nauczania i podążamy za najnowszymi trendami w edukacji. Korzystamy z najlepszych praktyk, wymieniamy się wiedzą i rozwijamy swoje kompetencje, bo chcemy tworzyć najlepsze podręczniki i produkty edukacyjne na rynku.

Poznaj inne obszary rekrutacji