Jak pracujemy?

Podstawą naszej pracy jest budowanie profesjonalnych relacji w placówkach edukacyjnych w Polsce, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu, zaś celem jest sprzedaż nowoczesnych produktów WSiP. Obecnie pracujemy na zasadach home office i w terenie, dlatego zatrudniamy konsultantów w wielu miejscowościach w Polsce. Sezon sprzedażowy jest zgodny z kalendarzem roku szkolnego. Po jego zakończeniu wspólnie podsumowujemy wyniki i decydujemy o dalszej współpracy.

Co WSiP nam oferuje?

Umowę o pracę (chociaż wybór formy zatrudnienia należy do Ciebie), wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy, szeroki zakres opieki medycznej. W 2020 roku wymieniliśmy laptopy i samochody – obecnie wszyscy konsultanci edukacyjni korzystają z nowoczesnych samochodów KIA Ceed kombi z bogatym wyposażeniem. W 2020 wprowadziliśmy platformę e-learningową, na której umieszczamy wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe i która jest naszą bazą wiedzy. W ramach realizacji celów sprzedażowych organizujemy szereg konkursów, z których konkurs TOP PERFORMER cieszy się największym zainteresowaniem. Atmosfera pracy jest wspierana przez spotkania szkoleniowe, które od marca 2020 odbywają się online na platformie Microsoft Teams.

Dlaczego warto być częścią WSiP?

We WSiP pracujemy z misją  dla polskiej edukacji. Dostarczamy do placówek edukacyjnych zarówno produkty tradycyjne, jak i rozwiązania cyfrowe, oparte o innowacyjne technologie. Wierzymy, że dzięki takiemu połączeniu wzmacniamy zaangażowanie w naukę, indywidualizujemy proces nauczania i podnosimy jego skuteczność.

Poznaj inne obszary rekrutacji