Sprawdź, co oferujemy

 • Elastyczność form zatrudnienia

  Wiemy, że możliwość wyboru formy zatrudnienia jest bardzo ważna. Dlatego jesteśmy w tym obszarze elastyczni i najczęściej spełniamy oczekiwania kandydatów.

 • System premiowy dla każdego stanowiska

  Z uwagą podchodzimy do zasad wynagradzania. Oprócz płacy zasadniczej, oferujemy różne systemy premiowe dopasowane do określonych grup stanowisk. Dowiedz się, jak wygląda system premiowy na Twoim stanowisku!

 • Opieka medyczna

  Nasza oferta opieki medycznej wykracza poza standardy rynkowe – zakres abonamentu opłacanego przez firmę dla pracownika jest wyjątkowo szeroki. Dodatkowo każdy pracownik ma możliwość rozszerzenia pakietu dla członków rodziny. Obecnie współpracujemy w zakresie opieki medycznej z firmą Medicover.

 • Inne benefity

  Oferujemy szeroki zakres dodatkowych benefitów, które są finansowane przez pracowników, w różnych opcjach pakietowych, w zależności od potrzeb. Popularnością cieszą się m.in. pakiety sportowe, ubezpieczenie czy opieka medyczna dla najbliższych.

 • Wysokie standardy etyczne

  Działamy na rynku regulowanym. Prawny ład jest kluczowy w naszym biznesie. Kodeks Ładu Korporacyjnego nie tylko nakłada wysokie wymagania, ale także tworzy transparentne zasady funkcjonowania każdego pracownika WSiP.

 • Atmosfera pracy

  Wielu z nas uważa atmosferę pracy i współpracę w zespole za jeden najważniejszych powodów, dla których warto być tutaj z nami. Budowanie zespołu to ważne zadanie menedżerskie, do którego podchodzimy z ogromną uwagą.

 • Różnorodność to wartość!

  Zatrudniamy osoby w każdym wieku, z różnorodnymi doświadczeniami i z różnych branż. Poszukujemy wiedzy na zewnątrz, wymieniamy poglądy i wiedzę.

 • Nowoczesne biuro

  Centrala naszej firmy mieści się w nowocześnie zaprojektowanym i dobrze skomunikowanym biurze w centrum Warszawy - okolice Dworca Zachodniego.

Zobacz, jak pracujemy

 

W 2020 roku wdrożyliśmy Kluczowe Wartości, które wspierają nas w pracy. Poznaj nasze Koło Wartości!

 • Zawsze jesteśmy gotowi do działania i zmian

  Stale wprowadzamy usprawnienia w naszej bieżącej pracy. Otwarcie proponujemy nowe rozwiązania i pomysły. Działamy w oparciu o trendy rynkowe, które na bieżąco monitorujemy. Reagujemy szybko i podejmujemy działania we właściwym czasie. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i chętnie wprowadzamy je w swojej pracy.

 • Działamy razem realizując nasze cele

  Jesteśmy różni, ale tworzymy jeden zespół Pracowników i Współpracowników WSiP. Dbamy o wysoką kulturę komunikacji, słuchamy się nawzajem i reagujemy szybko. Dbamy o potrzeby i satysfakcję każdej zaangażowanej strony. Podejmując działania, zawsze dążymy do osiągnięcia rezultatu, z najwyższym poziomem jakości.

 • Nasi Klienci są w centrum uwagi

  W każdym działaniu przyświeca nam dbałość o potrzeby i satysfakcję klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Budowanie najlepszych doświadczeń klientów to nasz cel nadrzędny, który jest mierzalny. Dążymy do osiągnięcia najwyższych parametrów, które mają wpływ na satysfakcję naszych klientów.

 • Odpowiedzialność jest dla nas ważna

  Czujemy się odpowiedzialni za pracę i osiągnięcia firmy, w tym jej wizerunek i wyniki finansowe. Szanujemy nasze miejsce pracy i siebie nawzajem. Dążymy do osobistego rozwoju i satysfakcji. Przyjmujemy odpowiedzialność za działania,
  a we wspólnych projektach demonstrujemy postawę współodpowiedzialności.

...przyznam szczerze, że miałem w głowie stereotyp starej, ociężałej firmy, z ludźmi lubiącymi dyrektywny styl. Tymczasem zastałem otwartych, uśmiechniętych ludzi, którzy chcą współpracować. Niewątpliwie zamierzam rozgościć się tu na dłużej, ponieważ elastyczność pracy i możliwość samodzielnej realizacji projektów powoduje, że praca we WSiP nie jest pracą, a codziennym wyzwaniem i samorealizacją.

Łukasz Grużewski
Trener w dziale HR

Jeśli miałabym powiedzieć, co cenię w pracy we WSiP najbardziej, to na pierwszym miejscu postawiłabym koleżeńskość i życzliwość współpracowników oraz wspólne dążenie do celu. A na drugim - ciągłe uczenie się, poznawanie różnych dziedzin wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności.

Justyna Rudzka
Redaktor Koordynator

Przed rozpoczęciem współpracy z WSiP, marka ta kojarzyła mi się wyłącznie z podręcznikami i szkolnym obowiązkiem. Już w pierwszych dniach pracy odkryłem jednak, że w dużej mierze jest to firma technologiczna, dla której niezwykle ważny jest rozwój produktów cyfrowych oraz innowacyjne podejście do nauki. Projekty związane z transformacją cyfrową i wspaniali ludzie, którzy tu pracują, to główne powody, dla których z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to idealne miejsce do rozwoju zawodowego.

Adrian Hinc
Kierownik ds. komunikacji w mediach cyfrowych

Poznaj nasz proces rekrutacji

 • Aplikacja

  Odpowiadając na nasze ogłoszenie wypełnij formularz i dołącz swoje CV.

 • Weryfikacja CV

  Analizujemy wszystkie nadesłane aplikacje i kontaktujemy się z osobami, które w najlepszym stopniu spełniają nasze wymagania.

 • Spotkanie

  Jeśli zainteresowało nas Twoje CV, zapraszamy Cię na rozmowy kwalifikacyjne, które mogą odbyć się w biurze lub zdalnie - telefonicznie albo za pośrednictwem Teams. W rekrutacji na niektóre stanowiska możemy Cię poprosić o rozwiązanie zadania.

 • Zatrudnienie i Wdrożenie

  Witamy we WSiP! Po zatrudnieniu oferujemy profesjonalny proces wdrożenia do pracy na stanowisku, koordynowany przez bezpośredniego przełożonego przy wsparciu HR Business Partnera. Proces wdrożenia realizowany jest w oparciu o wewnętrzną platformę e-learningową.